"Nowy rodzaj barbarzyństwa"

Go down

"Nowy rodzaj barbarzyństwa"

Pisanie  Kerczer on Sob Mar 14, 2009 9:02 pm

http://blog.rp.pl/lisicki/2009/03/13/nowy-rodzaj-barbarzynstwa/


# Pawko Kerczer Pisze:
15/03/2009 o 01:59

Stary rodzaj barbarzynstwa

Mozna sie nie zgadzac, dziwic, i miec problemy ze zrozumieniem i akceptacja, ale pisac tak prymitywnie i wrogo na te tematy daje ponownie bardzo zle swiadectwo panu Lisickiemu, znanemu skadinand z nieukrywanych homofobicznych uprzedzen i agresywnych napadow na wszystko co dotyczy tej tematyki.

Jezeli ktos jest tutaj barbarzynca to poslugujac sie oryginalna definicja tego slowa wypadaloby okreslic tak pana Lisickiego.

“Barbarzyńca (gr. bárbaros) - u starożytnych Greków pierwotnie neutralne określenie cudzoziemca czy człowieka posługującego się innymi językami niż grecki, później nabrało negatywnego znaczenia, oznaczając przedstawiciela niższej/innej od greckiej i rzymskiej kultury. Rzymianie określali tak przedstawicieli wszystkich ludów, które nie należały do grecko-rzymskiej cywilizacji, które miały cechować się dzikością i brakiem kultury. W toku kontaktów z obcymi cywilizacjami, przede wszystkim wschodnimi”

Patrzac na “tfurczosc” pana Lisickiego w tej tematyce, mozna sie tylko cieszyc ze reszta swiata takich dyszacych nienawiscia polskich homofobow po prostu nie zauwaza.

Tutaj informacje prasowe na ten sam temat z innych gazet, prosze porownac tresc i styl z homofobicznych tekstem pana Lisickiego.
http://www.typicallyspanish.com/news/publish/article_20413.shtml
http://www.lasprovincias.es/valencia/20090312/valenciana/pareja-valencia-pago-madre-20090312.html
Aby dodac panu Lisickiemu wiecej “amunicji” do bicia piany - ostatnie zdania z hiszpanskiego artykulu:
“Dzieci nie zostaly ochrzczone, przynajmniej na razie. “Bedziemy je wychowywac w tradycjach wartości chrześcijańskich, ale nie przyłączymy je do kościola, ktory nas atakuje”. “

Powrót do góry Go down

Re: "Nowy rodzaj barbarzyństwa"

Pisanie  Kerczer on Sob Mar 14, 2009 9:03 pm

# Pawko Kerczer Pisze:
15/03/2009 o 13:01

# cenzura_jest_be Pisze:
15/03/2009 o 02:37

czy ktoś z PT Czytelników orientuje się, czy Jorg Heider - jako lider partii prawicowej - nie wypowiadał się na podobne tematy? A może prezentował w nich oceny zbliżone do poglądów Pana Redaktora? W końcu nie może to dziwić z racji jego poglądów politycznych.

Tylko dlaczego później okazał się wieloletnim, czynnym homoseksualistą?
—————————————————————————

To jest interesujacy psychologiczny skret i to zdarza sie zadziwjajaco czesto. W USA byl kilka takich przypadkow. Znany jest np niedawny przypadek pastora mega-kosciola ktory gromil homoseksualistow z ambony, a okazalo sie, ze po mszy spotykal sie w motelu z meska prostytyka i upajal narkotykami. Drugi niedawny przypadek to konserwatywny senator republikanski, ktory politycznie byl bardzo anti-gay a zostal przylapany na dworcu lotniczym w ubikacji, gdzie usilowal zwerbowac homoseksualnego partnera.

A tutaj linki opisujace te przypadki ludzi, ktorych publiczne poglady i deklaracje byly tylko przykrywka ich alter ego. Predzej czy pozniej podwojne zycie, podwojna osobowosc, tlumione zadze i ogrom hipokryzji niszcza ich zycie i kariere. Co jest zadziwiajace to jak dlugo potrafia prowadzic takie podwojne zycie w ukryciu.
http://www.denverpost.com/ci_4588998
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/1561745/US-Senator-caught-in-gay-sting-should-resign.html/28/content_6621206.htm
i film, ktory porusza ta bulwersujaca z psychologicznego punktu widzenia tematyke
en.wikipedia.org/wiki/American_Beauty_(film)

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach