Imigracja do Australii

Go down

Imigracja do Australii

Pisanie  misia23081 on Pon Lip 13, 2009 12:05 am

Australia nadal potrzebuje wykwalifikowanych pracowników. Firma Macro Migration Solutions (Numer Rejestracji Agenta Imigracyjnego 0533588) w Melbourne, Australii, udziela następujących usług:

USŁUGI IMIGRACYJNE

Oferujemy usługi w zakresie wszystkich wiz do Australii. Prowadzimy telefoniczne i internetowe konsultacje z klientami z różnych stron świata.

Napisz do nas w celu darmowego oszacowania Twojej szansy na emigrację do Australii, wystarczy tylko wypełnić tabelę z pytaniami, którą prześlemy ci na życzenie.

USŁUGI EDUKACYJNE

Pomagamy w wyborze odpowiedniej szkoły, kursu i zapisach do szkół w całej Australii. Specjalnie dla studentów z Polski negocjujemy ze szkołami możliwosci opłat za kursy w ratach.

Nie pobieramy żadnej opłaty za załatwienie wizy studenckiej przy zapisach studentow na nauke w Australii.

Wazna informacja: Wielokrotnie firma nasza ma doczynienia ze studentami, którzy wybrali zły kurs w Australii myśląc że po jego ukończeniu będą mogli pomyślnie ubiegać się o pobyt na stałe. W rezultacie osoby takie musza wydać dodatkowo nawet po kilka tysięcy dolarow aby rozpocząć nowy kurs w Australii, który umożliwi im uzyskac wize na stale.

Osoby zamierzające pozostac w Australii po odbytej nauce powinny oszacowac swoje szanse na uzyskanie pobytu PRZED WYBOREM KURSU. Jestesmy ekspertami w tej dziedzinie.

Napisz lub zadzwoń do nas po więcej informacji. Skontaktuj sie z Hannah Malewska. Nie musisz być w Australii żeby korzystac z naszych usług!

Tel. 61 8682 9256 w godzinach miedzy 17sta a 24ta (czasu polskiego) lub napisz do nas:
Skype: macroms
macromsinfo@gmail.com

Prosimy o wysylanie emaili nie z polskich skrzynek pocztowoch ale jednych z nastepujacych: google, hotmail, yahoo ze wzgledu na czeste problemy techniczne.

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach